הורות בהתבגרות 

פורום 1213 – המקום שלכם, ההורים, לשאול את השאלות החשובות באמת ולהתייעץ עם הורים אחרים גם על הדברים שאתם לא מעיזים לשאול בקול...  
 כיבוד באירוע - ronif880 05:58 25/09/18

שלום לכולם

אני רואה שיש כאן חברים שמארגנים או אירגנו אירוע בר מצווה לאחרונה, ואשמח לסיוע. אני בדיוק מחפש המלצה על שירות של הזמנת מגשי אירוח לאירועים. אני מתכנן אירוע מסיבה אצלנו בחצר הבית לבת שלי לכבוד בת המצווה, ואני רוצה שיהיה כיבוד איכותי וטעים. מחפש חברה עם אוכל מגוון, מחירים טובים, וגם אשמח לדעת כמה זמן מראש צריך לבצע הזמנה? כמובן שחשובה לי הטריות של האוכל וחומרי הגלם. חשוב לנו לבחור את הטוב ביותר. אשמח להמלצות מניסיון.

תודה!

    Re: כיבוד באירוע - דוד 01:37 26/09/18
בדרך כלל יש הרבה אירועים שאני בתור צלם לברית במחירים זולים אנייודע שיש המון חברות שמספקות מגשים מוכנים או שאפשר פשוט להיכנס לכל מיני מקומת גם שמוכרים אוכל מוכן.

דברים כאלו קורים בעיקר באירועים קטנים כמו אירועי ברית שבהם עושים את הטקס בתוך בית כנסת ואז יש כמות קטנה של מוזמנים.
באירועים כאלו ישיש כמות קטנה של מוזמנים כל אחד יכול לדאוג לעצמו לכמה מגשים וגם להביא אוכל מוכן, אבל שמדובר על אירוע שהוא קצת יותר גדול מומלץת להזמין חברה שעושה קייטרניג או שתביא את מגשי האוכל עד אליך לאירוע אם למשל האירוע שלך הוא לא ברית מילה לא אאירוע אחר הייתי מאוד ממליץ לך למצוא חברה שעשושה מגשי אירוח לאירועים וגם יש לך ברית גם להזמין צלם לברית שצלם את האורחים ואת האירוע .


   
 
רון מנהלת הפורום

 
     
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עלכם להיות חברים במועדון הלקוחות
אתם כבר חברים?
דוא"ל
 
סיסמה
 
 
שכחתי סיסמא

 
עדיין לא חברים?
הצטרפו למועדוני הלקוחות המיוחדים שלנו, זה חינם וזה מהיר, ותוכלו להנות ממגוון עולמות מיוחדים בשבילכם ומשפע הטבות ומבצעים לחברים בלבד!
להרשמה