הורות בהתבגרות 

פורום 1213 – המקום שלכם, ההורים, לשאול את השאלות החשובות באמת ולהתייעץ עם הורים אחרים גם על הדברים שאתם לא מעיזים לשאול בקול...  
 מגנטים לאירועים - גילי 01:50 13/12/17
במידה ואתם מחפשים חברת מגנטים לאירועים איכותית ממליץ לכם לפנות למגנטולי נתנו לי שירות טוב ומגנטים איכותים בהדפסה טרמית תמונות חדות ואיכותיות ....
    Re: מגנטים לאירועים - ronif880 12:53 29/12/17
הי
תודה רבה על ההמלצה! אם בא לכם להוסיף קצת אטרקציות מיוחדות לאירוע אני יכול להמליץ לכם בחום על מכשיר אולטרה סגול, שיכניס את האורחים הצעירים שלכם לאווירה מסיבתית, ויתן לכם ייחודיות ויופי אחר לאירוע.

    Re: מגנטים לאירועים - ronif880 06:25 01/02/18
הי גילי
תודה לך על ההמלצה! מגנטים לאירועים הפכו מזכרת פופולארית מאוד בשנים האחרונות, כאשר כל אורח לוקח עימו מזכרת מרגעים משמחים של האירוע. אני החלטתי ללכת דווקא על כיוון מיוחד יותר של מזכרות מאירוע בן המצווה של הבן שלי, ובחרתי בהדפסת ספר תהילים יפה ומעוצב לכל אורח. בתוך הספר תהילים ומזמורים נבחרים, ועל גבי הספר מודפס הכיתוב עם הפרטים של האירוע והשם של בני. אני חושב שזו מתנה מקורית שמחברת את האורחים למעמד האירוע, ובעיקר מזכרת שימושית גם להמשך. צירפתי לינק למי שמעניין אותו עוד פרטים.

   
 
רון מנהלת הפורום

 
     
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עלכם להיות חברים במועדון הלקוחות
אתם כבר חברים?
דוא"ל
 
סיסמה
 
 
שכחתי סיסמא

 
עדיין לא חברים?
הצטרפו למועדוני הלקוחות המיוחדים שלנו, זה חינם וזה מהיר, ותוכלו להנות ממגוון עולמות מיוחדים בשבילכם ומשפע הטבות ומבצעים לחברים בלבד!
להרשמה