הורות בהתבגרות 

פורום 1213 – המקום שלכם, ההורים, לשאול את השאלות החשובות באמת ולהתייעץ עם הורים אחרים גם על הדברים שאתם לא מעיזים לשאול בקול...  
 חגיגות בת מצווה על גג עזריאלי ב- הריף - אמא מפנקת 01:27 24/01/18
היי לכולם. אני שוקלת לסגור את חגיגות בת המצווה לבת שלי במקום שנקרא הריף. יש שם המון אטרקציות. השאלה שלי, האם זה לא ילדותי מידי? מה דעתכם? https://player.vimeo.com/video/146549611?loop=1&title=0&byline=0&portrait=0&player_id=iframe5850&api=1

    Re: חגיגות בת מצווה על גג עזריאלי ב- הריף - מיטל 07:42 30/01/18
האמת היא שזה מגניב שבחגיגת בת המצווה יהיו אטרקציות וזה חשוב מאד. במגוון האירועים היום אפשר לראות שפע של פעילויות מיוחדות. באופן אישי, הבת שלי הייתה בבת מצווה שונה מעט וחוותה סנפלינג במרכז. זה היה ממש מגניב ושונה ואם הבת שלך מחפשת פעילות מיוחדת שאף אחד בכיתה לא ישכח, אני בטוחה שהיא תהנה וכולם יחוו חוויה שתישאר אצלם כל החיים.
    Re: חגיגות בת מצווה על גג עזריאלי ב- הריף - ronif880 08:07 31/01/18
הי
נשמע כמו חגיגה מדליקה, ומקום מצוין לאירוע, לא נשמע לי ילדותי דווקא. אם את מחפשת ללכת בכל זאת על משהו קצת יותר בוגר, אני יכול להמליץ לך להכנס ללינק שם תוכלי למצוא מגוון מועדוני בת מצווה בהרצליה.
   
 
רון מנהלת הפורום

 
     
שימו לב:
על מנת להוסיף הודעה בפורום עלכם להיות חברים במועדון הלקוחות
אתם כבר חברים?
דוא"ל
 
סיסמה
 
 
שכחתי סיסמא

 
עדיין לא חברים?
הצטרפו למועדוני הלקוחות המיוחדים שלנו, זה חינם וזה מהיר, ותוכלו להנות ממגוון עולמות מיוחדים בשבילכם ומשפע הטבות ומבצעים לחברים בלבד!
להרשמה