מועדונים לבת מצווה / בר מצווה

אזור ירושלים והסביבה

שנה אזור חיפוש:
ירושלים והסביבה
נמצאו 0 נותני שירות בקטגוריה


 מועדונים לבת מצווה
המקום הפופולארי לחגוג היום בת מצווה הוא מועדונים לבת מצווה , מועדונים אלו מציעים חגיגה מהנה עבור ה'כוכבים' וחבריהם. מועדונים לבת מצווה מתמחים בגילאים אלו ומאפשרים לילדים להרגיש שהגיעו למועדון של 'גדולים', בעזרת טכניקות שונות כדוגמת הצעת משקאות בכוסות קוקטייל מקושטות אך ללא האלכוהול... הם דואגים למשחקי חברה, מוסיקה טובה, כיבוד, אטרקציות והכי חשוב- מועדונים לבת מצווה יודעים להוציא את הילדה שלכם 'כוכבת' בעזרת טקס נוצץ במיוחד, בעזרת רעיונות מוטרפים ומדליקים.
מועדונים לבת מצווה מתמחים בגילאים הללו ולכן יודעים כיצד להפעיל אותם ולשלב אטראקציות, אחוז האלימות הוא נמוך אם בכלל, וישנם אחראים על הסדר במקום מטעם המועדונים השונים. כדאי להגיע ולהתרשם מערב טיפוסי ולסקור מספר מועדונים כדי להחליט על המועדון המתאים ביותר עבורכם. תוכלו להתרשם מערב טיפוסי במועדון וסדר ההתנהלות בכתבת המגזין " בואו לרקוד עד אור הבוקר" שבאתר.
לקראת סוף האירוע נערך טקס העוגה ובו אור הזרקורים שוב מופנה לחוגגת. החבר'ה במועדון דואגים להעניק תשומת לב מיוחדת לחוגגת ובמקביל, מוצעים קינוחים נוספים.
 

אטרקציות לבר מצווה היצע האטרקציות לבר מצווה הוא רב ופופולארי. האטרקציות השונות נעות סביב נושא מסוים כגון- אומנות, ספורט, טרוויה ועוד. תתפלאו, אבל הן לא מיועדות לילדים בלבד. ישנן אטרקציות לבר מצווה רבות המשלבות פעילות מאתגרת גם למבוגרים, כמו 'מסע שורשים', אטרקציית לאס וגאס, תיפוף ועוד. כדאי להחליט על כיוון מסוים רוחני, אתגרי, הומוריסטי וכו' ולבדוק את האפשרויות בכל תחום. 'טעימה' ממכלול האפשרויות של אטרקציות לבר מצווה אטרקציית המסלול האלקטרוני– משחקים אלקטרונים שילדים (ולא רק) אוהבים: משיכת חבל אלקטרונית, אגרוף אלקטרוני, סימולטורים, היפודרום ו... אטרקציית 'לאס ואגס' - מסלול שנועד גם למבוגרים וכולל: מכונת מזל, רולטה, שולחן מאובזר של בלאק ג'ק, טקסס הולדם, ו... אטרקציית הלונה פארק- משחקים מאתגרים כגון: טבעת הקסם, מיני באולינג, משחק כוח המשיכה, מיני גולף, ו... אטרקציית הקרנבל– אוהלי קרנבל ובהם שפע הפעלות: צייד החייזרים, סופר קלאסיקו, לימבו, סקי בול ו... לסיכום- השוק רווי באטרקציות מהנות וייחודיות, ישנן אטרקציות מוצלחות יותר וישנן מוצלחות פחות, לכן מומלץ לא להתרשם רק ממראה אלא להגיע ולהתרשם מהפעלה בזמן אירוע.