גני אירועים ואולמות

אזור צפון

שנה אזור חיפוש:
צפון
נמצאו 6 נותני שירות בקטגוריה
חצרות האושר
חצרות האושר
חצרות האושר ידאגו לכל פרט על מנת להעניק לכם יחס חם ואישי וכמו כן אירוע מושלם שלא תשכחו. ניתן לערוך באולם אירוע עד 300 איש.
שדרות ההסתדרות 35, חיפה
חצרות האושר
פיין קלאב - מקום לאירועים
פיין קלאב - מקום לאירועים
מופיע גם בסיווגים
חוויה חלומית ביערות הכרמל...המקום משלב בצורה מושלמת בין טבע פראי לנוחיות כך שתוכלו להנות מחוויה טבעית,איכותית ומיוחדת.
יערות הכרמל - דרך בית אורן
פיין קלאב - מקום לאירועים
גאיה אירועי יוקרה בע"מ
גאיה אירועי יוקרה בע"מ
ממוקמת על כביש מס´ 4 באזה"ת הדרומי בחדרה ומשתרעת על שטח של כ- 10 דונם עם מבנה ארכיטקטוני מודרני וייחודי המשלב בתוכו גן מטופח ואולם אירועים לבת מצווה/בר מצווה גדול ומרווח.
המסגר 14, א.ת. דרומי חדרה
גאיה אירועי יוקרה בע"מ
שמורתה

ליד הקריון קיבוץ אפק
שמורתה
גני גנוסר
מופיע גם בסיווגים

קיבוץ גנוסר
גני גנוסר
צל חרוב - אירועים בטבע

דרך בית אורן, יערות הכרמל
צל חרוב - אירועים בטבע


גני אירועים לבת מצווה
 


ההיצע הגדול של גני אירועים לבת מצווה מאפשר לבוחרים לחגוג את האירוע שלהם בגן אירועים, אפשרויות מגוונות. אנשים שבוחרים בגני אירועים מאופיינים, על פי רוב, במוזמנים רבים או ברצון לציין את האירוע ברוב רושם, שמחה והדר. גני אירועים לבת מצווה לא שונים מגני אירועים ששוכרים לחתונה וכדומה והם גדולים ומרווחים. אם אתם מעוניינים לחגוג את האירוע שלכם בגן אירועים, בדקו שמספר המוזמנים עומד ביחס תואם לגודל הגן. היבט חשוב נוסף היא עונת החגיגה. אם מדובר בחורף, וודאו כי הגן מוגן מפני הגשם והרוחות ואם בקיץ עסקינן, וודאו שמזג האוויר לא חם מידי והמקום מגובה באיוורור מוגבר ונאות.

אולמות אירועים לבר מצווה
 


אולם זוהי כמובן האפשרות ה'קלאסית' והמקובלת הנוספת לחגיגת האירוע. אולמות אירועים לבר מצווה מאובזרים ב'חנוכיית ההדלקה' הקלאסית, למקרה ותזדקקו לה ובנוסף מציעים איזור נוח לאטרקציות, במידה ואתם מייעדים פעילות לצעירים המוזמנים כגון- משחקי מחשב, פינות קעקועים ועוד. באולמות תקבלו הצעות לתפריטי בר מצווה ומחיר, שעל פי רוב, נמוך יותר ממחיר מנה לחתונה. חשוב לסקור את האולמות השונים ואת הצעותיהם ולהשוות בינהם כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.
אטרקציות לבר מצווה היצע האטרקציות לבר מצווה הוא רב ופופולארי. האטרקציות השונות נעות סביב נושא מסוים כגון- אומנות, ספורט, טרוויה ועוד. תתפלאו, אבל הן לא מיועדות לילדים בלבד. ישנן אטרקציות לבר מצווה רבות המשלבות פעילות מאתגרת גם למבוגרים, כמו 'מסע שורשים', אטרקציית לאס וגאס, תיפוף ועוד. כדאי להחליט על כיוון מסוים רוחני, אתגרי, הומוריסטי וכו' ולבדוק את האפשרויות בכל תחום. 'טעימה' ממכלול האפשרויות של אטרקציות לבר מצווה אטרקציית המסלול האלקטרוני– משחקים אלקטרונים שילדים (ולא רק) אוהבים: משיכת חבל אלקטרונית, אגרוף אלקטרוני, סימולטורים, היפודרום ו... אטרקציית 'לאס ואגס' - מסלול שנועד גם למבוגרים וכולל: מכונת מזל, רולטה, שולחן מאובזר של בלאק ג'ק, טקסס הולדם, ו... אטרקציית הלונה פארק- משחקים מאתגרים כגון: טבעת הקסם, מיני באולינג, משחק כוח המשיכה, מיני גולף, ו... אטרקציית הקרנבל– אוהלי קרנבל ובהם שפע הפעלות: צייד החייזרים, סופר קלאסיקו, לימבו, סקי בול ו... לסיכום- השוק רווי באטרקציות מהנות וייחודיות, ישנן אטרקציות מוצלחות יותר וישנן מוצלחות פחות, לכן מומלץ לא להתרשם רק ממראה אלא להגיע ולהתרשם מהפעלה בזמן אירוע.