גני אירועים ואולמות

אזור ירושלים והסביבה

שנה אזור חיפוש:
ירושלים והסביבה
נמצאו 4 נותני שירות בקטגוריה
גן אירועים רמת רחל
גן אירועים רמת רחל
מופיע גם בסיווגים
אירוע ישראלי בטבע ירושלמי. אל מול נוף מדברי מרהיב – קרוב ללב העיר ירושלים.
ירושלים
גן אירועים רמת רחל
מלון יהודה - אירועים וכנסים
מופיע גם בסיווגים

ירושלים,קוליץ 1
מלון יהודה
ממילא אירועים

המלך שלמה 11 ירושלים
ממילא אירועים
מעלה החמישה
מופיע גם בסיווגים

גן אירועים-מעלה החמישה
מעלה החמישה
ממילא אירועים
המלך שלמה 11 ירושלים


גני אירועים לבת מצווה
 


ההיצע הגדול של גני אירועים לבת מצווה מאפשר לבוחרים לחגוג את האירוע שלהם בגן אירועים, אפשרויות מגוונות. אנשים שבוחרים בגני אירועים מאופיינים, על פי רוב, במוזמנים רבים או ברצון לציין את האירוע ברוב רושם, שמחה והדר. גני אירועים לבת מצווה לא שונים מגני אירועים ששוכרים לחתונה וכדומה והם גדולים ומרווחים. אם אתם מעוניינים לחגוג את האירוע שלכם בגן אירועים, בדקו שמספר המוזמנים עומד ביחס תואם לגודל הגן. היבט חשוב נוסף היא עונת החגיגה. אם מדובר בחורף, וודאו כי הגן מוגן מפני הגשם והרוחות ואם בקיץ עסקינן, וודאו שמזג האוויר לא חם מידי והמקום מגובה באיוורור מוגבר ונאות.

אולמות אירועים לבר מצווה
 


אולם זוהי כמובן האפשרות ה'קלאסית' והמקובלת הנוספת לחגיגת האירוע. אולמות אירועים לבר מצווה מאובזרים ב'חנוכיית ההדלקה' הקלאסית, למקרה ותזדקקו לה ובנוסף מציעים איזור נוח לאטרקציות, במידה ואתם מייעדים פעילות לצעירים המוזמנים כגון- משחקי מחשב, פינות קעקועים ועוד. באולמות תקבלו הצעות לתפריטי בר מצווה ומחיר, שעל פי רוב, נמוך יותר ממחיר מנה לחתונה. חשוב לסקור את האולמות השונים ואת הצעותיהם ולהשוות בינהם כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.
אטרקציות לבר מצווה היצע האטרקציות לבר מצווה הוא רב ופופולארי. האטרקציות השונות נעות סביב נושא מסוים כגון- אומנות, ספורט, טרוויה ועוד. תתפלאו, אבל הן לא מיועדות לילדים בלבד. ישנן אטרקציות לבר מצווה רבות המשלבות פעילות מאתגרת גם למבוגרים, כמו 'מסע שורשים', אטרקציית לאס וגאס, תיפוף ועוד. כדאי להחליט על כיוון מסוים רוחני, אתגרי, הומוריסטי וכו' ולבדוק את האפשרויות בכל תחום. 'טעימה' ממכלול האפשרויות של אטרקציות לבר מצווה אטרקציית המסלול האלקטרוני– משחקים אלקטרונים שילדים (ולא רק) אוהבים: משיכת חבל אלקטרונית, אגרוף אלקטרוני, סימולטורים, היפודרום ו... אטרקציית 'לאס ואגס' - מסלול שנועד גם למבוגרים וכולל: מכונת מזל, רולטה, שולחן מאובזר של בלאק ג'ק, טקסס הולדם, ו... אטרקציית הלונה פארק- משחקים מאתגרים כגון: טבעת הקסם, מיני באולינג, משחק כוח המשיכה, מיני גולף, ו... אטרקציית הקרנבל– אוהלי קרנבל ובהם שפע הפעלות: צייד החייזרים, סופר קלאסיקו, לימבו, סקי בול ו... לסיכום- השוק רווי באטרקציות מהנות וייחודיות, ישנן אטרקציות מוצלחות יותר וישנן מוצלחות פחות, לכן מומלץ לא להתרשם רק ממראה אלא להגיע ולהתרשם מהפעלה בזמן אירוע.