מקום לחגוג
אזור חיפוש:
כל הארץ

כיצד לבחור מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה?

מקום לבת מצווה או מקום לבר מצווה הוא השלב הראשוני וההכרחי בארגון אירוע משמח ובלתי נשכח, המציין את המעבר משלב הילדות לבגרות אצל נערים ונערות כאחד. בעבר נהוג היה לערוך מסיבות בר מצווה ובת מצווה צנועות באולם, בבית הכנסת או אפילו בבית, ושאלת מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה לא הייתה כה משמעותית. היום הפכו מסיבות בר מצווה ובת מצווה לאירועים גרנדיוזיים ומפוארים, ועימם גם נוצר הצורך למצוא מקום מתאים לערוך בו את האירוע. המקביל, התפתח השוק, והיום ישנם מקומות רבים בהם ניתן לערוך אירועים חשובים כגון אלה.

מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה – שלל אפשרויות

גני אירועים ואולמות נחשבים למקומות המסורתיים והאידיאלים לעריכת אירועים, כולל מקום לבת מצווה או מקום לבר מצווה. ברחבי הארץ ישנם גני אירועים רבים בהם ניתן לחגוג מסיבה מושקעת ובלתי נשכחת, הכוללת, אוכל, מוסיקה טובה, ריקודים ואווירה נעימה. אפשרות נוספת וחדשה יחסית של מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה היא המועדון. המועדונים הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש, ואין להתפלא על כך. האווירה במועדונים היא צעירה, קצבית ותוססת. מסיבה זו, מועדון הוא פעמים רבות מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה המועדפים על בני הנוער. בנוסף לכך, המקוריים שבינינו או אלה שתקציבם מוגבל יכולים לבחור מקום לבת מצווה או מקום לבר מצווה אחר, כיד הדמיון הטובה עליהם. גם בחוף הים, בחורשה, בגינה משפחתית או בכל מקום אחר ניתן לארגן מסיבה מרגשת ובלתי נשכחת. אפשרות נוספת, היא לוותר על מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה מפואר ומנקר עיניים ולהחליפם בטיול ביבשת זרה ואקזוטית, כדוגמת דרום אפריקה או מזרח אסיה.

מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה – הבחירה האידיאלית

כאשר בוחרים מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה, חשוב לתת את הדעת על נושאים שונים: כמות האורחים, גילם וסגנונם, התקציב העומד לרשותכם, סגנון המסיבה הרצוי, עונת השנה, האזור הגיאוגרפי ונושאים נוספים. כאשר האירוע הוא מצומצם, ניתן לערוך מסיבה קטנה ואפילו אקסקלוסיבית ולבחור מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה בסגנון אינטימי, כדוגמת בית קפה מיוחד או מסעדה יוקרתית. אם החלטתם לבחור בגן אירועים, עליכם לזכור כי זהו מקום לבר מצווה או מקום לבת מצווה שצריך להתאים גם למזג האוויר ולעונות השנה. מסיבת בר מצווה או בת מצווה במועדון היא פעמים רבות המקום האידיאלי, שכן הוא מתאים לימי הקיץ הלוהטים וגם לימי החורף הגשומים. מועדון הוא אידיאלי גם מבחינת הרכב האורחים – שהם רובם צעירים נלהבים, המחפשים מסיבה עליזה ומלאה ריגושים. 
 
 

Share on Facebook