5 טיפים להפקת בת מצווה

מפיקים חגיגה
 נכון להיום, הפקה של אירוע בת מצווה, היא כהפקה מקצועית לכל דבר ועניין. ההפקה חייבת להתחשב כמובן גם בצרכים של הילדה שלכם, אך עם זאת, להתחשב גם בתקציב שלכם, וכן בדברים שחשובים לכם. עם זאת, לא מדובר תמיד על דבר מובן מאליו. אם מדובר על הבת הבכורה שלכם, אתם לא פעם מרגישים שאתם אובדי עצות מול כל בעלי המקצוע שצריך לפנות אליהם. לכן, ריכזנו עבורכם חמישה טיפים שונים, להפקה המוצלחת ואיכותית של אירוע בת המצווה, כדי שתוכלו לעבור אותו לא רק בשלום - אלא אף בהנאה רבה.
 

הטיפים שעושים הבדל

1.      וידאו ותמונות - אף אירוע בת מצווה, לא יהיה שלם בלי תמונות וקטעי וידאו של כלת השמחה. השאלה היא כמובן, על אילו תמונות מדובר? יש בנות אשר מבחינתן, כל מה שחשוב להן הוא לעשות בוק עם תמונות, אשר יוקרנו באירוע ויופיעו בספר האורחים. יש כאלה שירצו סרט בת מצווה מושקע במיוחד. יש כאלה שירצו דווקא להפיק סרט היתולי ומצחיק בהשתתפות החברות ובני המשפחה. בקיצור - יש שפע של אפשרויות, ואפשר בהחלט לשאול את בת המצווה מה היא מעדיפה, בכדי שאתם תוכלו לפנות לאיש המקצוע המתאים.
2.      מועדון או אולם? - לא פעם אתם נתקלים בשאלה הקריטית, היכן בעצם לחגוג את אירוע בת המצווה. האם לחגוג במועדון לילדים? האם לחגוג באולם עם בני המשפחה? האם לבחור במסעדה או בית קפה? השאלה הזו תלויה כמובן בהרכב המוזמנים. כיום נהוג לפצל את המסיבה לשתיים - מסיבה אחת לחברים של בתכם, לרוב במועדון ייחודי שמתאים להם, ומסיבה נוספת לבני המשפחה, אולם, גן אירועים, או מסעדה (תלוי בכמות המוזמנים וההעדפה שלכם).
3.      אוכל - באירוע בת מצווה, בניגוד לחתונה, לא תמיד חייבים לבחור בהכרח במנות היוקרתיות ביותר שיש. אם מדובר על בת מצווה שבה רוב המוזמנים הם ילדים, תתפלאו לגלות שדווקא השילוב של המבורגר, נקניקיות וצ'יפס יכול לנצח, או אפילו הזמנה של פיצות, עם דוכן מתוקים מושקע במיוחד. כמובן שאם יש מוזמנים מבוגרים, אפשר לשלב בין קייטרינג לילדים לבין קייטרינג למבוגרים.
4.      לוק - כמובן שלקראת חגיגות בת המצווה, הבת שלכם תרצה להיראות במיטבה. עבור בנות רבות, בת המצווה זו אף ההזדמנות הראשונה להתאפר, להסתפר עם תסרוקת ערב מיוחדת, וכמובן ללבוש שמלת ערב מושקעת ויפה במיוחד. חשוב מאד לציין שיש פה מגוון רחב מאד של אפשרויות – כולל אפשרויות להשכרת שמלה למי שהתקציב שלו מעט יותר לחוץ, אך עדיין רוצה להשקיע במסיבה.
5.      אטרקציות באירוע - שום אירוע בת מצווה לא יהיה שלם מבלי שיהיו בו אטרקציות מדהימות. כאן השמיים הם הגבול, וכדאי פשוט לשאול את בתכם מה היא ומה החברים שלה מעדיפים. יש אירועי בת מצווה עם דוכני קעקועים, יש כאלה עם שולחנות משחק, יש עם קונסולות משחק, עם תאי הקלטות, ועם עוד שפע של אטרקציות נוספות.
 

הפקה של אירוע מושלם

כפי שאתם רואים לכל הפקה של אירוע בת מצווה יש כמה שלבים, וכל אחד מהם אפשר לעבור בקלות. חשוב מאד לתכן את האירוע בנינוחות, זמן רב לפני התאריך עצמו, כדי שיהיה לכם זמן להשוות בין ספקים ונותני שירות.

Share on Facebook
לא הבנתי