10 טיפים לתכנון בת מצווה מוצלחת בטבע

מפיקים חגיגה

10 טיפים לתכנון בת מצווה מוצלחת בטבע

טקס בת מצווה יכול להפוך לחוויה ייחודית עבור בני המשפחה, האורחים והחברים. המטרה של הטקס היא לסמל מעבר מילדות לבגרות, תוך ציון נקודות חשובות בחייה של הנערה. בנוסף, כיום יש אפשרויות רבות לקיים את הטקס באופן מקורי וייחודי גם באתרי הטבע השונים. 

הדרך לתכנון בת מצווה מוצלחת בטבע עוברת דרך 10 טיפים:

1. בחרו היטב את המקום

הבחירה של המקום היא פקטור מרכזי בהצלחת האירוע. בחרו את המקום המתאים ביותר לאופי האירוע, לגיל החוגגים ולמספר האורחים.

2. הזמינו פעילות ואטרקציות

אירוע בטבע מחייב שילוב של פעילויות ואטרקציות. בדקו מול רשויות הטבע והגנים אילו פעילויות מותר לערוך בטבע, הזמינו אטרקציות מגוונות לכל הגילאים ואל תשכחו לערב את אנשי המקצוע המתאימים לצורך התכנון.

3. התייעצו עם כלת האירוע

טקס בת מצווה צריך להיות מתוכנן בהתאם להעדפות של כלת האירוע. קחו את הנערה אל המקום, הקשיבו למה שיש לה לומר ותנו לה לקחת חלק במערכת קבלת ההחלטות. 

4. הקפידו על הוראות הבטיחות

בת מצווה מוצלחת בטבע מחייבת הקפדה על הוראות הבטיחות. יש לוודא כי בטבע קיימים מספיק מקורות מים, מנוחה וצל. 

5. הגיעו לסיור במקום

אל תוותרו על סיור במקום לפני עריכת האירוע. גם אם אתם חושבים שיש לכם היכרות מושלמת עם המקום ומאפייניו, זכרו כי הטבע יכול להפתיע ומנעו מראש את עוגמת הנפש הפוטנציאלית.

6. חשבו על הפרטים הקטנים

בניגוד לאולם או גן, אירוע בת מצווה בטבע כולל תכנון של שלל פרטים כגון תאי שירותים, רענון, חניה וכן הלאה. עליכם לחשוב על הפרטים הללו מראש ולא לחכות עד הרגע האחרון.

7. הגדירו מראש את מסגרת התקציב

קל מאוד לפרוץ את התקציב עבור האירוע כאשר מתכננים בת מצווה בטבע. בניגוד למה שנהוג לחשוב, המחיר הוא לא הפקטור היחידי המשפיע על הצלחת האירוע. הגדירו את מסגרת התקציב וודאו כל הזמן שאתם עומדים בו. כך תוכלו ליהנות מהאירוע מבלי להיכנס לחובות מיותרים. 

8. בדקו את דרכי ההגעה

זכרו כי לא כולם יודעים להגיע אל שמורות הטבע והגנים. בדקו אילו דרכי הגעה קיימות, חשבו על הצרכים של קשישים ובעלי מוגבלויות ושתפו את האורחים בפרטים על הסעות או נתיבי תחבורה רלוונטיים. 

9. התחשבו בתנאי מזג האוויר

כל אירוע בטבע תלוי בתנאי מזג האוויר. ודאו כי בת המצווה מתקיימת בתקופה מתאימה לאירוע בטבע ובררו גם לגבי הטמפרטורות הצפויות. 

10. תיהנו!

כשבעלי האירוע נהנים, כולם נהנים יחד איתם. זכרו כי הצלחת האירוע תלויה באנרגיות שלכם והגיעו עם מצב רוח חיובי, משוחרר וסבלני אל בת המצווה

 


Share on Facebook
לא הבנתי