10 טיפים להצלחת אירוע בר מצווה

מפיקים חגיגה
אירוע בר מצווה מסמל את המעבר מילדות לבגרות ויש לו משמעות דתית, חברתית ותרבותית. הורים וילדים המעוניינים להבטיח את הצלחת האירוע מוזמנים להשתמש בטיפים הבאים:

1. בחרו מקום שמתאים לאופי שלכם

השלב החשוב ביותר בהפקת בר מצווה הוא בחירת המקום. לא משנה אם אתם מעוניינים באירוע קטן, סולידי או גדול, בחרו מקום המתאים לאופי שלכם ושל הילדים. כך תוכלו להרגיש ביטחון במהלך האירוע ותבלו בו בנעימים.

2. השקיעו בחלוקת מזכרות

האורחים צריכים לזכור את האירוע שלכם לאורך שנים רבות. השקיעו בחלוקת מזכרות ברמה גבוהה, הקדישו מחשבה לנושא וכך תוכלו להפוך כל בר מצווה לאירוע של פעם בחיים. קיימים מגוון סוגים של מזכרות כגון כיפות, ברכון יפה, מחזיקי מפתחות ועוד.

3. חשבו על הפרטים הקטנים

נסו לערוך רשימה מסודרת של משימות כבר מספר שבועות לפני האירוע. היעזרוטיפים להצלחת בר מצווה בניסיון העבר, חשבו על הפרטים הקטנים וחלקו משימות בין חברים.

4. הזמינו רק בני משפחה ואורחים קרובים
המוזמנים שלכם קובעים את הצלחת האירוע לא פחות מכם. הזמינו רק אנשים שרוצים לשמוח יחד איתכם והתמקדו בבני משפחה ואורחים קרובים. בר מצווה היא אירוע פרטי ועליכם להתייחס אליו בהתאם.

5. קבעו מראש את לוח הזמנים
אל תשאירו דברים ליד הגורל וקבעו מראש את לוח הזמנים של האירוע, לרבות כניסת ההורים, הדלקת הנרות, הריקודים ועוד. תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי לוח הזמנים או לבצע שינויים לפי ראות עיניכם.

6. קבלו המלצות על נותני שירות
תקליטן, תאורן או מפעיל אטרקציות אחראיים על הצלחת האירוע שלכם. קבלו עליהם המלצות ואל תתביישו לברר לגבי ניסיון מעשי שלהם באירועים מן הסוג הזה.
7. אל תפרצו את מסגרת התקציב
הגדירו מראש מסגרת תקציב עבור החתונה ונסו לא לפרוץ אותה. אין סיבה להיכנס לחובות בגלל אירוע בר מצווה ויש המון דרכים לכסות את ההשקעה מבלי לוותר על הגשמת החלום עבור הילד.
8. התייחסו אל האירוע בחיוך
בסופו של דבר, טקס בר מצווה הוא חלק מאירוע חיובי ומרגש עבור הילד, ההורים והמשפחה המורחבת. נסו להתייחס אל האירוע בחיוך והימנעו מלחצים מיותרים שעלולים לפגום בהנאה שלכם.

9. ערבו את הילד בתהליך קבלת ההחלטות
יש הרבה הורים שעושים טעות ולוקחים על עצמם את הפקת האירוע. הימנעו מכך וערבו את הילד בתהליך קבלת ההחלטות כבר בשלבים הראשונים. שמעו מה יש לו לומר, קבלו את המלצותיו וקחו אותו אל הפגישות עם נותני השירות.

10 בואו ליהנות!
אירוע בר מצווה הוא אחת ההזדמנויות היחידות לבלות זמן איכות משותף עם הילדים והמשפחה המורחבת. נצלו זאת ובואו ליהנות מכל רגע במהלך האירוע המרגש והסמלי.  

Share on Facebook
לא הבנתי