רעיונות לחגיגת בת מצווה 2014

מפיקים חגיגה
הבת מצווה הכי מהממת ל-2014 נערות בגיל בת מצווה נהנות מתשומת לב מלאה מצד המוזמנים, האורחים, החברים ובני המשפחה הקרובה והרחוקה. טקס בת מצווה הוא הזדמנות מצוינת להביא לידי ביטוי את כל השאיפות של הנערה ולהציג את ההעדפות שלה.

יש נערות שמעדיפות להפוך חגיגת בת מצווה לאירוע המוני של ריקודים, לעומת אחרות המחפשות אחר בילוי אינטימי בתוך הבית או בגן אירועים סגור. לא משנה כיצד בוחרים לחגוג בת מצווה או כמה מוזמנים מתכוונים להשתתף באירוע, חיפוש אחר רעיונות מקוריים הוא ללא ספק משימה קשה.

בחגיגות בת מצווה רעיונות מקוריים יכולים לתת ערך מוסף בלתי נשכח. היות ומדובר על חגיגה נטולת מאפיינים דתיים או מסורתיים, טקסי בת מצווה מאפשרים גמישות מחשבתית יוצאת דופן. ההמלצה היא לנצל את הגמישות הזו ולהפוך את הרעיונות המקוריים לחלק בלתי נפרד מהאירוע. אך אילו רעיונות רלוונטיים עבור מסיבות בת מצווה בשנת 2014 ומה היתרונות של כל אחד מהם?

סדנאות טיפוח, קריוקי והפעלות
הנה כמה טקסי בת מצווה ורעיונות המתאימים עבור ילדות בכל רחבי הארץ:
1. סדנאות יופי וטיפוח – נערות מתבגרות כיום במהירות וכבר מגיל קטן הן יכולות להשתתף בסדנאות יופי וטיפוח. סדנאות אלו חושפות את הנערות לשורה ארוכה של השפעות ועוזרות להן להשתלב בעולם המבוגרים. הסדנאות הן פתרון מושלם עבור חגיגת בת מצווה, המשמשת בעצמה בתור טקס מעבר חיוני ויוצא דופן.

2. מסיבת קריוקי – אין דרך טובה יותר לבלות עם חברים מאשר מסיבת קריוקי המונית. באירועי בת מצווה נהוג להזמין גם אורחים מבוגרים, בני נוער וילדים ולכן הדגש בחיפוש אחר רעיונות חדשים הוא על תחומי עניין משותפים. היתרון של השכרת קריוקי הוא מגוון שירים עצום והתאמה לכל הגילאים. לא צריכים להגיע עם רקע מקצועי מיוחד על מנת לשיר ואפשר גם להקצות לפחות שיר אחד לכבוד הנערה החוגגת בת מצווה.

3. הפעלות – יש רעיונות שלא נס ליחם אפילו בשנת 2014. דוגמא מצוינת לרעיון מן הסוג הזה היא הפעלות הנערכות במיוחד עבור אירועי בת מצווה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא חייבים להזמין ליצן או הפעלה ילדותית. יש המון הפעלות המבוססות על תחומי העניין הבולטים ביותר בקרב נערים ונערות בגיל המצווה. בין היתר ניתן לבחור בין הפעלות של קוסמים, להטוטנים, אמני במה ועוד.
בשורה התחתונה, קיים קשר ברור בין ההצלחה של חגיגות בר מצווה ורעיונות מקוריים. השאיפה צריכה להיות בחירה בפעילות מעניינת ומוצלחת המתאימה לאופי של האירוע. אפשר לעשות זאת באמצעות התייעצות עם אנשי מקצוע או מפיקי אירועים, אך חשוב לא פחות להבין מה רוצה הנערה שחוגגת בת מצווה.


Share on Facebook
לא הבנתי