כספות לאירועי בר מצווה ובת מצווה

מפיקים חגיגה
אירועי בר מצווה ובת מצווה כרוכים בהשקעה כספית לא קטנה. הורים משקיעים עשרות ומאות אלפי שקלים באירועים בלתי נשכחים, במטרה לייצר עבור הילדים חגיגה מרגשת של פעם בחיים. אך יחד עם זאת, ההורים יודעים שהם יכולים לכסות לפחות חלק מהעלויות באמצעות המתנות של האורחים. על מנת לקבל את המתנות הללו מבלי לסבול מעוגמת נפש או גניבות מיותרות יש לדאוג להצבת כספת.
כספות הן חלק בלתי נפרד מאירועים פרטיים. מלבד בר מצווה ובת מצווה ניתן למצוא את הכספת בחתונות, בריתות ועוד. המטרה של שימוש בכספת היא לאפשר לאורחים להעניק מתנות בפרטיות ואינטימיות. הכספת מבטיחה לאורחים וגם לבעלי האירוע מיגון אופטימאלי על כסף מזומן, המחאות ועוד. אף על פי כן, לא כולם יודעים כיצד לשלב את הכספת באירוע בצורה אלגנטית ונוחה.

עצות לשימוש בכספת במהלך האירוע

חשוב לבחור כספת המתאימה לאופי האירוע. באירועי בר מצווה ובת מצווה בהם רוב האורחים עם ילדים, רצוי לתת עדיפות לכספת גבוהה שהגישה אליה מוגבלת יחסית. באירועי חתונה או בבריתות אפשר לבחור כספת סולידית יותר, עם פתח מתוחכם ומסתובב. מעבר לכך, יש עוד כמה דגשים שיקבעו את האפקטיביות של כספת באירועי בר מצווה ובת מצווה:
א. מיקום – הסוד של שימוש נכון בכספת הוא המיקום. יש הורים המעדיפים לשים את הכספת ממש בכניסה לאולם וליד עמדת חלוקת מקומות הישיבה, לעומת אחרים שדווקא רוצים להפנות את האורחים לשטח פרטי יותר. רצוי לבחור מיקום בהתאם לאופי הקהל, כמות המוזמנים וההמלצות של מנהלי האירוע המחזיקים בניסיון מעשי.
ב. פתיחת כספת – הכנות לאירועי בר מצווה ובת מצווה מתחילות חודשים כספת לאירוע בר מצווהארוכים לפני הטקס עצמו, אולם כדאי לקחת בחשבון גם את סוף הערב. יש לבדוק מהו אופן הפתיחה של הכספת ולהכין גיבוי למקרה של תקלה. אין דבר מצער יותר מאשר המתנה לנציג של האולם לצורך פתיחה של כספת תקולה. ודאו כי הכספת שקיבלתם עומדת בתווי התקן ואל תתביישו לבדוק את הפתיחה והסגירה שלה לפני האירוע.
ג. איסוף המתנות – כספת מבצעת את תפקידה עד סוף האירוע ומאותו שלב צריכים ההורים לאסוף את המתנות. מומלץ לעשות זאת עם שקית גדולה, ייעודית ואטומה, או עם ארגז אותו ניתן לאטום ולסגור היטב. מיד לאחר איסוף המתנות מתוך הכספת יש לעזוב את האולם ולשמור על המתנות במקום בטוח עד ההפקדה.
לסיכום, אירועי בר מצווה ובת מצווה מהווים דוגמא מצוינת לשימוש יעיל בכספות. באירועים אלו יש לכספת תפקיד מיוחד היות והיא מספקת מיגון אידיאלי העונה גם על צרכי האורחים והמוזמנים.

Share on Facebook
לא הבנתי