כיצד בוחרים סידורי פרחים לבר מצווה ובת מצווה?

מפיקים חגיגה
לקראת האירוע המיוחד של הבנים והבנות שלכם, אתם מעוניינים כמובן לדאוג שהכל יהיה מושלם ומתוקתק. הדבר גורם לכם לשים לב לכל הפרטים החשובים באירוע - כולל גם סידורי הפרחים. הבחירה של פרחים לנערים ונערות לכבוד מסיבות בר ובת המצווה שלהם, דורשת מכם כמובן התייחסות מכובדת רצינית. יש לזכור שלעיצוב הפרחים יש השפעה משמעותית על האירוע כולו, והעיצוב מאפשר לכם ליצור תפאורה מדהימה עבור האירוע.
 

כך תבחרו את הסידור המתאים

       היכן האירוע מתקיים? - יש הבדל בין סידורי פרחים לבר מצווה באולם סגור, לבין סידורי פרחים לבת מצוהו שמתקיימים בגן אירועים פתוח או בטבע. יש פרחים שיצטרכו להשתלב בצורה טובה יותר עם סביבה פתוחה ושופעת בצמחים, ויש כאלה שיצטרכו דווקא להיות קישוטים איכותיים לשולחנות באולם, ולכל פרח יש את התכונות שלו שמתאימות לסיטואציה.
       בר מצווה או בת מצווה? - ישנם סידורי פרחים שיכולים להתאים גם למסיבות בר מצווה וגם לבת מצווה. עם זאת, שינם גם פרחים לנערים שמתאימים יותר למסיבות בר מצווה, ויש פרחים שמתאימים יותר לנערות בת המצווה. אפשר כמובן להתנסות עם זרים שונים של פרחים, לראות כיצד חתן או כלת השמחה מצטלמים עימם, וכך להבין איזה זר יכול להתאים להם.
       העונה - נכון שהיום אפשר להשיג פרחים לבר מצווה או בת מצווה בכל עונות השנה, ואנו יכולים למצוא פרחם שמזוהים עם החורף גם בקיץ, וההפך. עם זאת, כדאי לזכור שלא לחינם כל פרח מזוהה עם עונה מסוימת - ואירועים בחורף, יכולים לכלול פרחים מסוג מסוים, שיהיו שונים מהפרחים שמיועדים לאירועים בקיץ, בוודאי כשמדובר על מסיבות בר ובת מצווה.
 

לפנות למומחים הגדולים בתחום

אם אתם מחפשים חנות פרחים פתח תקווה שתוכל לסייע לכם לקראת אירועי בר המצווה ובת המצווה, הגעתם למקום הנכון! הפרח היא פרחים בפתח תקווה עם ניסיון של יותר מ30 שנה בתחום, אשר בין השאר תוכל גם לספק לכם את השירות הייחודי, של סידורי פרחים איכותיים ויוקרתיים לאירוע בר מצווה ובת מצווה.


Share on Facebook
לא הבנתי