חגיגות בת המצווה

מפיקים חגיגה

סופסוף הגיע האירוע המיוחל – בת המצווה של הבת שלך. גם את וגם הבת שלך ודאי חיכיתן זמן רב ובהתרגשות רבה לרגע הזה. עכשיו רק נותר לכן לתכנן את האירוע המושלם שכולם ידברו עליו. לשם כך, יש מספר אפשרויות שמציעים ספקים העוסקים באירועים ובמיוחד באירועי בר או בת מצווה.

עיצוב לפי צבע

בחרי קונספט אחד שינחה את העיצוב הכולל באולם, צורת הגשת האוכל, סידורי הפרחים, דוכני האוכל ולבוש המלצרים. למשל – עיצוב בצבע ורוד בלבד. הכוונה היא לבחירה בפלטת צבעים מנחה שכולה בוורוד וגוונים על הסקאלה של הצבע הוורוד. בצורה זו כל האלמנטים בעיצוב יהיו בגוונים האלה: המפיות על השולחן, המפות, הכוסות, כלי ההגשה ולעתים גם מדי המלצרים.

בת מצווה בחגים  

אם החלטת לחגוג לבתך אירוע הקרוב לתקופת החגים, תוכלי לבחור ברעיונות עיצוב הקשורים לנושא החג. למשל: פורים. אפשר לחלק למלצרים כובעים דקורטיביים ברוח החג שישרו אווירה פורימית ולציין בהזמנה כי מדובר בנשף תחפושות, אליו האורחים צריכים לבוא לבושים בתחפושות חגיגיות המתאימות לנשף כמו במשתה, וכך גם אולם האירועים יתחפש לאולם נשפים המתאים לאסתר המלכה. הבת שלך כמובן תהיה לבושה כמו המלכה של האירוע בהתאם לרעיון. 

שזירת פרחים טבעיים

אם את מעוניינת בעיצוב מינימליסטי יותר, תוכלי להתמקד בהנחת סידורי פרחים יוקרתיים במרכז כל שולחן, על דוכני האוכל, בשולחנות קבלת הפנים ואפילו לקישוט האורחים. חברות שונות מציעות שירותי שזירה אקטיבית באירועים כגון בר/בת מצווה, חתונות, בריתות וכדומה. בין המוצרים לשזירה תוכלו למצוא: צמידי יד מפרחים, פרחים לדש הבגד לבנים ולבנות, פרחים דקורטיביים לתסרוקות האורחים וכלת השמחה וכמובן סידורי פרחים לקישוט האולם.  

לקראת האירוע: לימודי ריקוד

ברגע שהחלטת על העיצוב והאלמנטים הנוספים באולם, יש עוד משהו שתוכלי להעניק לבת שלך כדי להפוך את הרגע הגדול שלה למיוחד באמת שייתן לאירוע שלה ערך מוסף, והוא הכנת ריקוד לאירוע. בשלב זה מומלץ לעשות סקר שוק ולבחור בין המורים השונים ללימודי הריקוד המומחים לתחום זה. בנוסף, חשוב לדעת כי יש מגוון סגנונות ריקוד בהן בתך תוכל לבחור: ג'אז, מודרני, טנגו, סלסה ועוד. השלב הבא הוא בחירת המוזיקה המתאימה. יש הרבה סוגי מוזיקה לצורך הריקוד, אבל כל סגנון ריקוד והמוזיקה שמתאימה לו. לשם כך, חשבי על הרעיון שתרצי להעביר ועל הרגש שתרצי לעורר בקרב האורחים, כשהילדה שלך תעלה על הבמה. בכל מקרה שתבחרו, כל מה שיידרש זה אימונים של שבועיים עד חודש לפני האירוע עם מורה ריקוד מקצועי, ליצירת המופע שיקסים את האורחים וייתן לבת שלך להרגיש כמו נסיכה לערב אחד. 

Share on Facebook
לא הבנתי