המסעדה המושלמת לאירוע שלכם

מפיקים חגיגה

מזל טוב! חוגגים בר או בת מצווה לילדיכם במסעדה ולא יודעים באיזו מסעדה לבחור? כך תבחרו מסעדה לחגיגה הבת/בר מצווה האולטימטיבית שכולם ידברו עליה 

כיום, הרבה אנשים בוחרים לחגוג את אירוע בר/בת המצווה במסעדה גדולה או קטנה, במקום לקיים אירוע המוני ורב משתתפים באולם אירועים גדול. התופעה נובעת מתוקף העובדה שאירוע בהיקף קטן יותר במתחם של מסעדה, יכול להיות לא פחות מרהיב מאירוע באולם גדול ולעתים אף מרשים יותר ברמתו. אז לפני שאתם מכריעים סופית לגבי המסעדה בה תקיימו את האירוע המיוחל, חשוב לעמוד על כמה דגשים בבחירת המסעדה לאירוע בר/בת מצווה מוצלח.

הכינו רשימות מוזמנים מסודרות
בבואכם לבחור במסעדה לאירוע, חשוב להגדיר מה גודל האירוע ולפיכך לבחור במסעדה המתאימה לצורכיכם. לשם כך, הכינו רשימה מפורטת של האורחים המוזמנים לאירוע, בה תרכזו את שמות קרובי המשפחה והחברים אותם תרצו להזמין. התחילו במשפחה המצומצמת, לאחר מכן הוסיפו את בני המשפחה המורחבת יותר, ולבסוף הוסיפו את רשימת המוזמנים מחוץ למשפחה: עמיתים לעבודה, חברים שלכם, שכנים, חברים של הילדים מהכיתה וכן חברים שלהם ממסגרות אחרות (חוגים וכדומה).

מסעדה טובה תשדרג את השמחה

הגודל כן קובע
כעת, כשרשימת המוזמנים מוכנה, תוכלו לקבל תמונה כללית וסדר גודל לגבי היקף האירוע שלכם. לרשימת מוזמנים המונה כ-150 אורחים ומעלה כדאי לבחור מסעדה גדולה ורחבת ידיים כדי לאפשר מעבר נוח ומרווח לכל המוזמנים. לרשימת מוזמנים המונה כ-150 אורחים ומטה מומלץ לבחור במסעדה קטנה עד בינונית כדי להעניק לאירוע אווירה אינטימית ונינוחה ועל מנת שלא תיווצר תחושת חלל וריק. 

סידורי השולחנות
לאחר שבחרתם את גודל המסעדה הרצוי, הגיע הזמן לתכנן את סידור השולחנות בהם ישבו המוזמנים באירוע. תכנון סידורי השולחן יכולה ללכת "חלק" ולהסתיים מהר ובקלות ומנגד, יכולה לגרור ויכוחים או להעלות התלבטויות שיגרמו לתהליך להיות מעט ארוך ומעייף יותר. זכרו, לא להתעצבן ולנשום עמוק. בסופו של דבר, בת או בר המצווה הנו אירוע חשוב בחיי ילדיכם, וככזה תשאפו לחגוג אותו בשמחה, בכיף ובנימה אופטימית.

בחרו בסוג המטבח שיתאים לכולם
לאחר שנסגרה רשימת המוזמנים, יש לבחור את סוג האוכל. כל מסעדה מייצגת סוג שונה של מטבח, המציע אפשרויות קולינריות שונות. בין סוגי המטבחים במסעדות תוכלו למצוא את המטבח האסייתי (סיני, יפני, ויטנאמי ותאילנדי), המטבח האיטלקי, המטבח היהודי הביתי, המטבח הים תיכוני ועוד.

ערכו סקר שוק ושאלו חברים
לפני שאתם מכריעים סופית לגבי המסעדה בה תחגגו, ערכו סקר שוק ועשו השוואה בין המסעדות המגישות את סוג האוכל אותו בחרתם. בנוסף, בקשו המלצות מחברים שלכם לגבי הבחירה שלהם למסעדה המתאימה לאירוע בר/בת מצוה, או פשוט שאלו אותם איפה הם חגגו והאם היה להם אירוע מוצלח.  

שיהיה בסימן טוב ובמזל טוב!

 

Share on Facebook
לא הבנתי