בר מצווה ספורטיבית במיני גולף - שעות של הנאה

מפיקים חגיגה
 סגנון ספורטיבי של בר מצווה לא חייב לערב ריצה, מאמץ פיזי או הזעה. באמצעות מסלולי מיני גולף אטרקטיביים ניתן להפוך כל בר מצווה לחגיגה יוצאת דופן וליהנות מכל היתרונות של חגיגה בסגנון הספורטיבי.מיני גולףמיני גולף

קודם כל, מסלולי מיני גולף מוצבים בתוך מרכזי בילוי משפחתיים ולכן הם מתאימים לאירועים הנערכים כל השנה. בר מצווה ספורטיבית במיני גולף מושקע מתקיימת במתחם סגור וממוזג, המשתרע על פני שטח של 250 מ"ר. אפשר לחגוג במתחם הזה עם חברים מהכיתה, עם בני משפחה וגם עם אורחים של ההורים.

למה לחגוג אירוע במתחם מיני גולף?

הורים שמתלבטים לגבי מקום מקורי שבו יוכלו לערוך חגיגת בר מצווה עבור הילד, צריכים להביא בחשבון את האטרקטיביות של מתחם המיני גולף. לאירועים במקום כזה ישנם יתרונות רבים:

א. משחק לבד, בזוגות או בקבוצות – יש הרבה אפשרויות לבלות בתוך מתחם המיני גולף. אפשר להתחיל את האירוע עם משחק בקבוצות, להמשיך עם משחקי זוגות ולסיים במשחקים עצמאיים או בפעילויות נושאות פרסים.

ב. שילוב אטרקציות – במתחם המיני גולף יש המון אטרקציות לילדים בגילאי בר מצווה. בין היתר כדאי לשקול שילוב של המשחק עם באולינג, מכוניות מתנגשות, זירה לקרבות לייזר וגם משחקייה לפעוטות.

ג. הנאה מובטחת – אין מישהו שיכול להישאר אדיש למתחם מיני גולף מואר וצבעוני הנמצא לידו. במקום להסתפק בחגיגת בר מצווה סולידית או בפעילות שגרתית באולם אירועים, כדאי לנצל את האירוע המיוחד ולהוסיף לו טאצ' ייחודי המבטיח הנאה של כל המוזמנים.

חגיגה שתורמת גם לבריאות

חשוב לזכור כי פעילות ספורטיבית תורמת רבות לבריאות, ובעידן שבו ילדים נוטים להתאמן פחות ופחות, חגיגת בר המצווה מספקת הזדמנות מצוינת להקדיש זמן לפעילות גופנית. יש להדגיש כי פעילות במיני גולף אינה מצריכה כושר גופני גבוה, ולכן מתאימה כל כך גם לילדים שמבלים את רוב זמנם מול מסכי מחשב וטלוויזיה. מעבר לזאת, יכול מאוד להיות שאותה חגיגה בגלה לילדים את עולם הספורט, והם יתחילו לגלות יותר עניין בפעילות אקטיבית.

לסיכום, אין הרבה אירועים פרטיים ומיוחדים כמו בר מצווה. מומלץ לערוך את האירועים במקומות נוחים ומזמינים, לשלב פעילויות ספורטיביות מקוריות ולהשאיר את האורחים מרוצים ופעורי פה. ילדים ומוזמנים בכל הגילאים ישמחו לחגוג איתכם בפעילות ספורטיבית במיני גולף ויודו לכם במשך שנים רבות על הבילוי הנפלא. 

Share on Facebook
לא הבנתי