בר מצווה בכותל

מפיקים חגיגה

חוגגים בר מצווה בכותל? אחרי שתסגרו עם חברת אירועים, חשוב שתשכרו גם את שירותיה של חברת אבטחה מוסמכת. כך תבחרו חברת אבטחה לאירוע בכותל.

מזל טוב! הבן שלכם הגיע לגיל המצוות והחלטתם לבחור במקום שייתן לאירוע המיוחד שלו פן של קדושה ויוקרה בו-זמנית. המקום המכובד הזה הוא הכותל המערבי.
לאחר שבחרתם את סידורי הפרחים, הקייטרינג, את הרב הצמוד שילווה את הילד והפייטן שיעניק הסברים על הטקס, יש לבחור בחברת אבטחה מהימנה שתעניק לכם שירותי בטחון באירוע. בין השירותים השונים שמציעות חברות האבטחה שעובדות עם הכותל, תוכלו למצוא אפשרויות מגוונות לליווי הטקס ואבטחת האירוע.

ניסיון ואיכות
בדקו כמה שנות ניסיון יש לחברת האבטחה. קרוב לוודאי שחברה שמתעסקת זמן רב יותר בתחום, תעסיק עובדים מנוסים יותר ומקצועיים יותר. אבל חשוב לזכור, אל תיקחו את הנתונים הנ"ל כמובנים מאליהם. חשוב להיות ספקנים ולנסות לברר האם יש תחלופה תדירה של עובדים בחברה. במקרה כזה, שנות הניסיון של העסק אינן משנות מאחר ועובדיו לא הספיקו לקבל הכשרה מספקת לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. בנוסף, תוכלו לשאול את נציגי החברה האם הם פועלים בהתאם לתקני האיכות המוכרים בשוק (למשל: IS0-9001).  

בר מצווה בלב שקט

בדקו עם חברים
אם יש לכם חברים או קרובי משפחה שכבר ערכו אירוע בר מצווה או כל אירוע חגיגי אחר בכותל, זה הזמן לשאול אותם איך הם התרשמו מחברת האבטחה באירוע. שאלו אותם איזו חברת אבטחה הם שכרו ואילו שירותים כדאי לבחור מסל השירותים המוצע על ידי כל חברה.  

מצלמות אבטחה
כל חברת אבטחה סטנדרטית מציעה מערכת מיגון, המותקנת בשילוב עם מערכת מצלמות אבטחה מתקדמות. מערכות אלה מתוכנתות לאיסוף נתונים מהשטח ולבניית מפה מורכבת המנתחת את הנעשה באזורים ציבוריים ופרטיים. התמונה המתקבלת עוזרת לאנשי צוות האבטחה לנתח את הנעשה באירוע, ולהפעיל גורמים בשטח במידה והגזרה "מתחממת" ונכנס גורם שיכול להרע לגורם אחר.

חדר בקרה
אולם לא די במצלמות האבטחה. החוכמה היא לשלוט בבקרה. חשיבות יתרה ניתנת לקבלת גישה  לחדר הבקרה המרכזי בכותל ויש חברות אבטחה שמספקות את השירות הזה. ברגע שאנשי חברת האבטחה שלכם יתריעו על פעילות חשודה, המערכת תקבל התרעה המפעילה חיישן שיצביע על מוקד התרחשות האירוע. צוות מוקד הבקרה ישלח אנשי סיור לאירוע לטיפול באדם חשוד או בחפץ החשוד.

סיירים מקצועיים
ישנן חברות שמפזרות סיירי אבטחה בשטח רחבת הכותל וסביבתה. הסיירים שבשטח יכולים לזהות פעילויות חשודות: פריצה, גניבה וכדומה, ופועלים לפי נהלי משטרת ישראל. כולם מיומנים ובוגרי יחידות צה"ליות.

ניידות שירות
ברדיוס המקיף את אזור הכותל יתפרסו ניידות סיור מיוחדות שיסייעו לכם מתוך השטח, במידה וקורה משהו, בזמן תגובה מיטבי.

שירותים נוספים
ישנן חברות אבטחה שיציעו לכם גם שירותי ניקיון בנוסף לשירותי האבטחה שלהם.

שירות לדוברי שפות
חלק מהחברות יציעו לכם שירות של מאבטחים מסוגים שונים כגון: שומרים, מאבטחים וסדרנים. ובנוסף, שירותי שפות. דרך חברות אלה תוכלו להזמין מאבטחים דוברי שפות במיוחד עבור אירוע שבו האורחים דוברי צרפתית, אנגלית או רוסית.

מאחלים לכם אירוע בטוח ושמח!


Share on Facebook
לא הבנתי