אטרקציות מומלצות לאירועי בר ובת מצווה

מפיקים חגיגה

 אטרקציות מומלצות לאירועי בר ובת מצווה


בתחום האירועים יש היום מבחר של אטרקציות אם מדובר בחתונות או בר מצוות, אבל אנחנו נתמקד בר מצוות, איך לבחור אטרקציות מתאימות לאירוע ותפאורה לקישוט המקום בו אנו חוגגים את האירוע.
בר מצווה צריכה להיות סביב הילדים, הרבה הורים שעורכים אירוע מסוג בר מצווה, משתדלים לרצות את כל האורחים, אך הדבר הכי חשוב הוא הילד שחוגג וחבריו לכיתה, אתם רוצים שהוא יחזור לכיתה יום אחרי הבר מצווה וכל הילדים יגידו שזה היה האירוע הכי יפה שהם היו בו.
 

להלן 3 אטרקציות שישדרגו כל אירוע של בר או בת מצווה:
 

 • עיצוב בלונים לאירועים - הבלונים מעניקים שמחה ואושר לכל אירוע, הם מושכים תשומת לב ומעניקים הווי שמח לאירוע עצמו. כיום קיימים מגוון של עסקים המתמחים בעיצוב של אירועים עם בלונים, יש עיצוב של שער בלונים בכניסה לאולם או לגן אירועים, עמודי בלונים עם מספר השנים של חוגג היום הולדת, בלונים כל שולחן במקום הזר פרחים המסורתי וגולת הכותרת: רשת הבלונים שנופלים מהתקרה בזמן שאתם רוצים, זה יכול להיות בכניסת חתן הבר מצווה להדלקת הנאום, או בזמן ריקוד הסלואו עם האם המאושרת וכדומה.
   
 • בר מתוקים - אחד האטרקציות הכי אהובות על הילדים, בר הכולל ממתקים, סוכריות גומי, שוקולד ופירות, הכול מעוצב בצורה שמאוד מושכת את העין, ובשילוב של מפלי שוקולד. אל תשכחו כפי שציינו מדובר באירוע שסובב סביב ילדים, וילדים מאוד אוהבים ממתקים, כמובן שגם מבוגרים, כך שזאת אטרקציה המתאימה לכולם.
   
 • דוכני מזון - כפי שציינו באירוע צריך להיות סביב הילדים, וילדים רבים אינם אוהבים את האוכל המוגש באירועים, טעים ככל שיהיה, הם לא יהיו מוכנים אפילו לטעום אותו, כי זה לא האוכל שאליו הם רגלים, מצד שני יש גם אורחים מבוגרים שלא יתלהבו משניצל והמבוגר שילדים כל כך אוהבים, לכן הפתרון המושלם הוא דוכני מזון, מדובר על דוכנים שכל אחד מהם מעוצב בצורה חגיגית בשילוב של הבלונים הכל כך אהובים כל הילדים, כאשר כל דוכן מציע תחום אוכל מסוים להלן כמה דוגמאות:
   
  דוכן המבורגרים- הדוכן הנ"ל מציע המבורגר, צ'יפס, לחמניות ומבחר תוספות ורטבים ללחמנייה, שהילדים בוחרים ומרכיבים עצמאית את המנה שלהם על גבי הצלחת.

  דוכן פיצות- מדובר על דוכן המציע פיצות עם מגוון תוספות, פיצות קטנות אישיות שכול ילד יכול לבחור את הפיצה המושלמת שלו.
  דוכן פסטות- כל סוגי הפסטות עם 2 הרטבים הפופולאריים שמנת פטריות, ונפוליטנה (עגבניות). 
ניתן לשלב דוכן אחד, או שניים, שישרת את הילדים בלבד, וכך לחסוך את המנות לילדים שהאולם מציע (בנינו תמצאו גם לא מעט אורחים בוגרים יותר בדוכנים הנ"ל)
 
כל אחת מהאטרקציות שמנינו מעלה יכולה לשדרג את האירוע מבחינת הילדים המשתתפים וכמובן שגם כל שאר האורחים ייהנו מהם, כי מי לא אוהב בלונים? ממתקים? ואוכל של ילדים? 
 

Share on Facebook
לא הבנתי