טיולים
אזור חיפוש:
כל הארץ

טיול בר מצווה או טיול בת מצווה

טיול בר מצווה או טיול בת מצווה הם היום דרך מקובלת לציין את המאורע החשוב של מעבר מגיל הילדות לגיל הבגרות. לרוב נערך טיול בת מצווה או טיול בר מצווה ביבשות אקזוטיות ורחוקות – יבשת צפון אמריקה, יבשת אירופה או יבשת אפריקה. היום ישנן אפשרויות רבות לצאת לטיולים ייעודיים – טיול בר מצווה או טיול בת מצווה: ניתן לטוס עם המשפחה או עם אחד ההורים, לצאת לטיול מאורגן או אפילו להצטרף לטיול המיועד לבני נוער בלבד. טיול בר מצווה או טיול בת מצווה מאורגן כולל לרוב את כל ההוצאות הנלוות: טיסות, בתי מלון, אוטובוסים או אמצעי תעבורה אחרים, כרטיסי כניסה לאתרים או כל הוצאה אחרת. טיול בת מצווה או טיול בר מצווה לצעירים בלבד כולל גם שלוש ארוחות או כל הוצאה כספית אחרת, כך שלבני הנוער נותר רק ליהנות.

טיול בר מצווה או טיול בת מצווה – יעדים

ישנם כמה יעדים פופולאריים לטיולים לנערים ונערות בגילאי 12 ו-13: ארצות הברית, מדינות יבשת אירופה, דרום אפריקה ומדינות המזרח הרחוק. טיול בר מצווה או טיול בת מצווה בארצות הברית כולל לרוב את דיסנילנד ואולפני וורנר. פסל החירות בניו יורק, לאס וגאס והחוף המזרחי הם יעדים פופולאריים נוספים עבור טיול בר מצווה או טיול בת מצווה. גם ערי אירופה מתאימות מאוד לטיולים לצעירים – טיול בר מצווה או טיול בת מצווה: אמסטרדם הליברלית, לונדון הסגרירית והעיר הרומנטית ביותר בעולם – פריז, הן אחדות מהן. טיול בר מצווה או טיול בת מצווה ניתן לערוך גם במדינות עם ניחוח לטיני, כאיטליה וספרד. "דיסנילנד" שבצרפת, מוזיאון "הלובר", הפארק הגדול ומרשים, "אפטלינג" שבהולנד, פארק רכבות הרים בספרד, העיר וונציה שבאיטליה והרי הדולומיטים הם רק חלק קטן מהמקומות לבלות בהם טיול בר מצווה או טיול בת מצווה בלתי נשכח.

טיול בר מצווה או טיול בת מצווה – יעדים הרפתקניים במיוחד

מדינות המזרח הרחוק, ובייחוד תאילנד, הפכו בשנים האחרונות גם הן לייעד לטיולים לא רק למבוגרים אלא גם טיול בר מצווה או טיול בת מצווה. בתאילנד צפויות למטיילים הצעירים שלל חוויות ואטרקציות בלתי נשכחות: רכיבה על פילים, שייט נהרות, חופי ים זהובים ובתוליים, אננס בטעם "גן עדן", משקה קוקוס צונן ושיקיים מפירות טרופיים הם מקצת מהחוויות המזומנות למבקרים במזרח הרחוק. ולבסוף, טיול בר מצווה או טיול בת מצווה בסגנון הרפתקני במיוחד אפשר לערוך גם במחוזות דרום אפריקה ובסוואנות הענקיות, הפראיות והבלתי נשכחות.
Share on Facebook